Ім’я: (реєстрація?) Пароль (забув?):
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
+
ЛІЧИЛЬНИКИ
ПОШУК по САЙТУ

Книги → Посібник по Photoshop (українською мовою, оригінал, html-версія)

Додав → Panas | Дата публікації → 29 серпня 2011 | Переглядів → 2936 | Комментарій → 0
Посібник по Photoshop (українською мовою, оригінал, html-версія)

Посібник по Photoshop (українською мовою, оригінал, html-версія)

Посібник по Photoshop (українською мовою, оригінал, html-версія)


Опис: Даний посібник призначений для всіх, хто хоче опанувати програму Photoshop. Посібник буде корисний як для професійних дизайнерів, так і для початківців, які працюють із цифровими фотокартками.
У доступній і зрозумілій формі докладно розглянуті засоби, які використовуються для обробки графічних зображень (всі інструменти програми, шари, канали, маски, фільтри і т.і.).
Метою розробленого посібника є допомога людині, яка не має навичок роботи в програмі Photoshop, в застосуванні різних ефектів, редагуванні й ретушуванні фотокарток та інших робіт.
Посібник складається із двох розділів: теоретичного (навчальний посібник) і практичного (приклади уроків). Уроки викладені так, щоб початківець зміг їх легко опанувати. Для того, щоб навчитися працювати професійно, необхідно прочитати весь посібник, матеріал якого викладено у стислій та зрозумілій формі.
Посібник добре ілюстровано кольоровими динамічними і статичними малюнками. Більшість уроків містять записані заздалегідь макроси (Actіon-скрипт). Actіon-скрипт - це послідовність команд, які були застосовані до зображення. Під час запису макросу зберігаються всі параметри, які були введені в діалогових вікнах.
Посібник написано українською мовою, що дає можливість використовувати його в навчальних закладах України.


Скачати: Посібник по Photoshop (українською мовою, оригінал, куплю дом < Квартиры на сутки< продажа квартир< куплю квартиру < куплю земельный участок< недвижимость в минске< Квартиры в минске цены< агенство недвижимости < резиновая плитка для детских площадок< резиновая плитка< Резиновая плитка в минске< Травмобезопасное покрытие< Квартиры в минске< аренда офиса< Куплю гараж< Цены на недвижимость в Минске< куплю квартиру в Минске< Вывоз строительного мусора< Вывоз мусора< вывоз мусора минск< Вывоз строительного мусора в Минске< из рук в руки< Недвижимость из рук в руки< вывезти мусор строительный< вывезти мусор в минске< демонтаж плитки< демонтаж стяжки< Мебель для ванной< унитазы< акриловые ванны< куплю ванну< Наборы мебели для ванной< куплю мебель для ванной< Инсталляции для унитазов< шторки на ванну< куплю унитаз< куплю биде< куплю керамическую плитку для ванной< керамическая плитка для ванной< керамическая плитка< услуги по вывозу мусора минск < html-версія)


Vip-file.com<
Shareflare.net<
Letitbit.net<
 (голосів: 0)


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Інформація

"Гість" не можуть коментувати дану новину.