Ім’я: (реєстрація?) Пароль (забув?):
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
+

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (24)


ЛІЧИЛЬНИКИ
ПОШУК по САЙТУ

Юмор → Росія очима американців. Короткий путівник

Додав → Panas | Дата публікації → 3 липня 2010 | Переглядів → 1498 | Комментарій → 0
Росія очима американців. Короткий путівник

Перефразовуючи відому фразу можна сказати, чужа країна — сутінки. Ми, наприклад, звиклися думати, що Франція — країна модників і ловеласів, США — пожирачів гамбургерів, в Англії — всі ввічливі, в Туреччині — багатоженці, В Голландії — наркомани і сексуальні маніяки...
А що іноземці думають про Росію? Не вірите, ніби вони до цих пір вважають, що по вулицях тут ходять ведмеді? Що ж, ознайомтеся з витримками з американського путівника по Росії і судите самі... чи варто вірити всьому, що пишуть.

На одну людину в Росії доводиться близько 16,4 квадратних метрів житлового простору (у Америці — 60 кв.м)

Транспорт в Росії куплю дом < Квартиры на сутки< продажа квартир< куплю квартиру < куплю земельный участок< недвижимость в минске< Квартиры в минске цены< агенство недвижимости < резиновая плитка для детских площадок< резиновая плитка< Резиновая плитка в минске< Травмобезопасное покрытие< Квартиры в минске< аренда офиса< Куплю гараж< Цены на недвижимость в Минске< куплю квартиру в Минске< Вывоз строительного мусора< Вывоз мусора< вывоз мусора минск< Вывоз строительного мусора в Минске< из рук в руки< Недвижимость из рук в руки< вывезти мусор строительный< вывезти мусор в минске< демонтаж плитки< демонтаж стяжки< Мебель для ванной< унитазы< акриловые ванны< куплю ванну< Наборы мебели для ванной< куплю мебель для ванной< Инсталляции для унитазов< шторки на ванну< куплю унитаз< куплю биде< куплю керамическую плитку для ванной< керамическая плитка для ванной< керамическая плитка< услуги по вывозу мусора минск <
Автомобілі не гальмують перед пішоходами, а деякі водії навіть збільшують швидкість. Звичайно, наміру убити у них немає — вони просто хочуть побачити страх у ваших очах.


Геї в Росії
У російському сленгу гомосексуалістів називають [goluboj], що означає "синій хлопчик".

Росія очима американців. Короткий путівник


Небезпеки в Росії
Якщо ви йдете по вулиці, постарайтеся виглядати російським: для цього несіть в руці пластиковий пакет.

У поїздах спите із захованими на телі грошима і паспортом. Зв'яжіть замки вірьовкою, поясом або галстуком.

Якщо пити на 30-40-градусному морозі гарячий чай або каву, зуби з часом починають тріскатися і чорніти, що добре видно на прикладі багатьох жителів якутських міст.


Росія очима американців. Короткий путівник

Жінкам-мандрівницям варто знати, що більшість російських чоловіків агресивна, не знайома з правилами пристойності і схильна розглядати жінок як сексуальні об'єкти. Входивши в метро, тримаєте руку перед особою — аби вам не вибили зуб дверима.

Місцева вода з-під крану — одна з найстрашніших проблем для іноземців. Деякі використовують воду з пляшок, навіть коли купають дітей.Повсякденне життя в Росії
Зелень в російській кухні майже не представлена. Але вже якщо вже її беруть в зворот, то на всіх блюдах, як правило, виявляється зелена ковдра з нарізаного кропу. Отже краще сказати кухареві або офіціантові заздалегідь: [vsyo bez ukropa].

Багато іноземців дивує, що насправді найпопулярніший алкогольний напій тут — пиво.

Росія очима американців. Короткий путівник


Богом російського року був уродженець Казахстану Віктор Цой. Сценічні рухи в стилі кунг-фу поставили Цоя на п'єдестал крутості.

Представник середнього класу купує приблизно 5 книг на рік.

Мода в Росії
У Росії дуже складно відрізнити бізнесмена від його охоронця: обидва одягнені у все чорне.
У Росії існує феномен носіння сонцезахисних окулярів на потилиці (дужки кріпляться на вухах).
Зі всього одягу найсерйозніше відношення у росіян — до черевиків. Якщо ви хочете, аби люди думали про вас як про людину культурному і стильному — начищайте черевики до блиску.


Росія очима американців. Короткий путівник

Столиця Росії
У Москві практично неможливо розбити намет.
З площі, що носить його ім'я, Олександр Пушкін оглядає свої володіння. У полі зір — Кінотеатр "Пушкінський", кафе "Пушкін" і метро "Пушкінська": поза сумнівом, в ідеології нових росіян Пушкін зайняв місце Леніна.

У типової москвички [moskvichka] таке зарозуміле вираження на обличчі, що здається, їй абсолютно огидне її довкілля (вона їй і справді огидна). Не дивлячись на той факт, що вона прожила тут все життя, всім своїм виглядом вона показує: серце моє належить Парижу.
Росія очима американців. Короткий путівник

Росія очима американців. Короткий путівник

Клуби в Росії
Як пройті фейс-контроль. Причепуритеся: жінки повинні виглядати як ляльки Барбі, чоловіки — одягнутися в чорне. Під'їжджайте до клубу на автомобілі: чим він більший — тим краще.
Росія очима американців. Короткий путівник

Розмовник
Zda-ro-va mu-zhih-ki! — Здорово, мужики.

Mozh-na zdes` pa-kar-mit` rib-yon-ка grud-yu? — Можна тут погодувати дитяти грудьми?

Vaf-to-bus-ye nyet tu-al-ye-ta! — В автобусі немає туалету !

Ya ish-yu chto-ni-bud` Di-my Bi-la-na. — Я шукаю що-небудь Діми Білана

My nas-mat-rye-lis` tserk-vyey. — Ми надивилися церков.

Gde my? — Де ми?

Va-shih pla-nih u-sta-nav-lye-ni-уа mi-ra-vo-va kan-trol-уа zhal-но-уа il-yu-zi-уа. — Ваші плани встановлення світового контролю — жалюгідна ілюзія.
Росія очима американців. Короткий путівник
 (голосів: 0)


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Інформація

"Гість" не можуть коментувати дану новину.