Ім’я: (реєстрація?) Пароль (забув?):
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
+
ЛІЧИЛЬНИКИ
ПОШУК по САЙТУ

Софт → Інфодиск: Законодавство України (Квітень 2010)

Додав → Panas | Дата публікації → 3 травня 2010 | Переглядів → 3242 | Комментарій → 0
Інфодиск: Законодавство України (Квітень 2010)

039;Інфодиск:


Назва: :Інфодиск: Законодавство України (Квітень 2010)
Рік випуску: 2010
Мова інтерфейсу: російський / український
Ліки: Не потрібний
Розмір: 608 Мб

Правова система «Інфодіськ» — розроблена як потужний інструмент для щоденної роботи професіонала-юриста. Не дивлячись на професійний характер програми, її практичне використання доступне кожному. Це простій і надійний спосіб здобуття новітньої правової інформації для підтримки Вашого бізнесу і юридичного захисту Ваших прав і інтересів.

CD-справочник "Законодавство України" (щомісячне видання) - це спрощена версія професійної правової системи "Інфодіськ".
Містить повну законодавчу базу України - більше 100 000 документів: всі Кодекси, закони, документи практично всіх органів законодавчої і старанної влади, міжнародні договори і угоди в редакціях, що діють. Для зручності користувачів База законодавства систематизована по трьох класифікаторах: по видаючому органу, за типом документа, по тематичній і галузевій приналежності документів. Виділені блоки: Новини законодавства, Гос.классифікатори, Типові договори і бланки, Коментарі юристів, Довідкова інформація... .
CD-справочник володіє повними функціональними можливостями про-версій, що робить роботу з ним максимально швидкою і зручною для користувача. Серед них:
гіпертекстові заслання, які дозволяють швидко відстежити взаємозв'язки між документами;
миттєвий пошук документа по будь-якому з реквізитів або їх сочетанію;
можливість вести власні тематичні підбірки документів;
всі логічні операції із списками документів;
виведення структури будь-якого нормативного акту: по розділах, главах, статтях, пунктах.
Примечание: роздається образ ISO, запускайте його через віртуалку, наприклад "Демон Тулз" або "Алкоголь". Потім встановлюйте собі на комп, а образ хай завжди буде у віртуалке, тому що при запуску прога проситиме диск.



Системні вимоги:
Процесор: Pentium 233 Мгц
Пам'ять: 64 МБ
Вільне місце на ЖД: 677 МБ
CD-ROM: 8х
039;Інфодиск:


Викачати Інфодиск: Законодавство України (Квітень 2010)

Інфодиск: Законодавство України (Квітень 2010) куплю дом < Квартиры на сутки< продажа квартир< куплю квартиру < куплю земельный участок< недвижимость в минске< Квартиры в минске цены< агенство недвижимости < резиновая плитка для детских площадок< резиновая плитка< Резиновая плитка в минске< Травмобезопасное покрытие< Квартиры в минске< аренда офиса< Куплю гараж< Цены на недвижимость в Минске< куплю квартиру в Минске< Вывоз строительного мусора< Вывоз мусора< вывоз мусора минск< Вывоз строительного мусора в Минске< из рук в руки< Недвижимость из рук в руки< вывезти мусор строительный< вывезти мусор в минске< демонтаж плитки< демонтаж стяжки< Мебель для ванной< унитазы< акриловые ванны< куплю ванну< Наборы мебели для ванной< куплю мебель для ванной< Инсталляции для унитазов< шторки на ванну< куплю унитаз< куплю биде< куплю керамическую плитку для ванной< керамическая плитка для ванной< керамическая плитка< услуги по вывозу мусора минск < sms4file.com

Інфодиск: Законодавство України (Квітень 2010)vip-file.com<

Інфодиск: Законодавство України (Квітень 2010)letitbit.net<

Інфодиск: Законодавство України (Квітень 2010)shareflare.net<
 (голосів: 0)


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Інформація

"Гість" не можуть коментувати дану новину.