Ім’я: (реєстрація?) Пароль (забув?):
ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
+

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (27)


ЛІЧИЛЬНИКИ
ПОШУК по САЙТУ

Софт → Acronis Disk Director Suite Home v11.0.216

Додав → Panas | Дата публікації → 18 червня 2010 | Переглядів → 1252 | Комментарій → 0
Acronis Disk Director Suite Home v11.0.216
Acronis Disk Director Suite Home v11.0.216

   Acronis Disk Director Suite 11.0 — це проста у використанні і зручна утиліта для управління розділами і обслуговування жорстких дисків. Вона включає всі найбільш популярні функції управління дисками, інструменти відновлення розділів і утиліту управління завантажувальними розділами.
   Acronis Disk Director Suite 11.0 це менеджер розділів - дозволяє змінювати розмір розділів, переміщати, копіювати, розбивати і об'єднувати розділи без втрати даних;
Розбиття жорсткого диска на розділи для зберігання ОС, програмних застосувань, даних, файлів мультимедіа і зображення забезпечує найбільш ефективну організацію даних а так само їх постійний захист на випадок збоїв жорсткого диска. У комплект Acronis Disk Director Suite 10.0 входить Acronis Partition Expert, це дає можливість автоматичного або ручного копіювання,
об'єднання, розбиття, і переміщення розділів, а також зміну их розміру без втрати тих, що зберігаються на них даних. Так е при помоши Acronis Partition Expert можна змінювати структуру жорсткого диска і оптимізувати його.

Acronis Disk Director Suite 11.0 це менеджер завантаження - утиліта, возможнсть, що дає, встановлювати на комп'ютері декілька операційних систем;
Acronis Disk Director Suite 10.0 включає нову утиліту Acronis OS Selector а це потужний і простий у використанні адміністратор завантаження. Він дозволяє встановлювати на одному
комп'ютері більше сотні операційних систем.

Acronis Disk Director Suite 11.0 це утиліта відновлення розділів - відновлює втрачені або випадково видалені розділи;
Acronis Disk Director Suite включає функції управління дисками і відновлення паралельних завантажувальних систем і розділів. Вбудовані в Acronis Disk Director Suite 10.0 інструментів відновлення дисків і розділів визначають цей програмний пакет як комплексне рішення для відновлення жорстких дисків.
Acronis® Recovery Expert, що входить в пакет Acronis Disk Director Suite 10.0, забезпечує комплексний захист Ваших даних, дозволяючи заново використовувати видалені або втрачені розділи пов'язаних з проблемами з жорсткими дисками, устаткуванням або програмним забезпеченням, вірусних атак або атак хакерів.

Acronis Disk Director Suite 11.0 це Редактор дисків - дозволяє здійснювати операції з жорсткими дисками, такі як відновлення завантажувальних записів і шістнадцятиричне редагування файлів.
Редактор дисків, що входить в пакет Acronis Disk Director Suite 11.0 і має можливість завантаження з дискети і дисків CD і DVD, незалежно від типа операційної системи, може стати єдиним рішенням, яке допоможе Вам в роботі з цими завданнями.
Acronis Disk Director Suite 11.0 дозволяє створювати резервні копії і відновлювати особливо важливі сектори жорстких дисків і редагувати їх вміст, представляючи їх в найбільш зрозумілому вигляді. Так само можна виробляти пошук по жорстких дисках, зберігати вміст секторів у файли і завантажувати інформацію з файлів безпосередньо в сектори жорстких дисків. При цьому ця програма має дуже простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Системні вимоги - Suite:
Supported operating systems
* Microsoft Windows® NT 4.0 SP 6
* Microsoft Windows 2000
Professional SP 4
* Microsoft Windows XP SP 2
* Microsoft Windows куплю дом < Квартиры на сутки< продажа квартир< куплю квартиру < куплю земельный участок< недвижимость в минске< Квартиры в минске цены< агенство недвижимости < резиновая плитка для детских площадок< резиновая плитка< Резиновая плитка в минске< Травмобезопасное покрытие< Квартиры в минске< аренда офиса< Куплю гараж< Цены на недвижимость в Минске< куплю квартиру в Минске< Вывоз строительного мусора< Вывоз мусора< вывоз мусора минск< Вывоз строительного мусора в Минске< из рук в руки< Недвижимость из рук в руки< вывезти мусор строительный< вывезти мусор в минске< демонтаж плитки< демонтаж стяжки< Мебель для ванной< унитазы< акриловые ванны< куплю ванну< Наборы мебели для ванной< куплю мебель для ванной< Инсталляции для унитазов< шторки на ванну< куплю унитаз< куплю биде< куплю керамическую плитку для ванной< керамическая плитка для ванной< керамическая плитка< услуги по вывозу мусора минск < Vista

Hardware requirements
* 128 MB RAM
* A floppy or а Cd-rw/dvd-rw drive
* A mouse (recommended)

ОС: Microsoft Windows 2000, XP, Vista, 7
Інтерфейс: English

Розмір: 122.13 Mb
Ліки в архіві!

Acronis Disk Director Suite Home v11.0.216turbobit.net<

Acronis Disk Director Suite Home v11.0.216vip-file.com<

Acronis Disk Director Suite Home v11.0.216letitbit.net<

Acronis Disk Director Suite Home v11.0.216shareflare.net<

Дзеркало< Rapidshare
 (голосів: 0)


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Інформація

"Гість" не можуть коментувати дану новину.